LETNIA AKADEMIA SZACHOWA również w SIERPNIU !

Zainteresowanie nauką gry w szachy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania z tego powodu wyznaczyliśmy dodatkowe terminy również w sierpniu. A już 28 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników gry w szachy do sprawdzenia swoich umiejętności podczas Wakacyjnego Turnieju Szachowego dla dzieci i młodzieży.

LETNIA AKADEMIA SZACHOWA
31 LIPCA, 7,14 SIERPNIA | 12.00-14.00

Zapisy na akademię na stronie http://www.centrumkultury.kamiennagora.pl/wakacje oraz w biurze Centrum Kultury.

Wakacyjne lekcje nauki gry w szachy, konkursy i miniturnieje – wspieranie logicznego myślenia i koncentrację. Lekcje nauki gry w szachy, konkursy i miniturnieje – wspieranie logicznego myślenia i koncentracji. Tak zapowiada się nasza wakacyjna przygoda z tą królewską grą.

WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci i młodzieży
28 SIERPNIA 2024 | 10.00 – 13.00

Sala Kameralna, II-piętro, Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Zapisy na turniej: email: wielip@wp.pl tel. 605 403 719

Nasza oferta wakacyjna jest stworzona tak, aby zapewnić dzieciom w wieku 8-14 lat kreatywny i pełen wrażeń czas wolny. Dla naszych stałych uczestników zajęć będzie to doskonała okazja do kontynuowania rozpoczętych już aktywności. A jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z naszym Centrum Kultury, to „Letnie Akademie” będą dla Was idealnym sposobem na zapoznanie się z naszą ofertą i dołączenie do naszej kulturalnej rodziny.

Wakacyjne działania Centrum Kultury zostały dofinansowane przez Miasto Kamienna Góra ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Kamienna Góra na 2024 rok.