Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Warcabach 100 – polowych pod patronatem Burmistrza Miasta Kamienna Góra.

1. TERMIN I MIEJSCE
– 21 września 2024 roku (sobota), godz. 10 – Centrum Kultury w Kamiennej Górze, ul. Kościuszki 4

2. ORGANIZATORZY

– Gmina Miejska w Kamiennej Górze, Gmina Wiejska w Kamiennej Górze,

– Centrum Kultury w Kamiennej Górze
– Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze

3. UCZESTNICTWO / KATEGORIE
– mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego

kobiety i mężczyźni w następujących kat. wiekowych:
– orlik 2014 i młodsi
– młodzik 2011-2013
– junior młodszy 2008-2010
– junior starszy 2005-2007
– senior 2004 i starsi

4. PROGRAM
– systemem rozgrywek – turniej rozegrany zostanie w grupach wiekowych w zależności od ilości uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do łączenie grup, Ilość rund uzależniona od liczby zawodników w grupach, tempo gry: 10 minut na partie dla zawodnika.
5. SPRAWY FINANSOWE / NAGRODY
– nagrody honorowe w klasyfikacji indywidualnej (nagrody rzeczowe, medale, dyplomy)

– 4 najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej uzyskuje awans do Turnieju Strefowego.

– Turniej współfinansowany przez: Gminę Miejską w Kamiennej Górze

Gminę Wiejską w Kamiennej Górze, Powiat Kamiennogórski

6. SPRAWY RÓŻNE
– organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji uczestników turnieju (uprawnień do startu)
– inne sprawy zgodnie z regulaminem Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku do celów związanych z realizacją zadania, innych imprez Organizatora oraz do celów marketingowych Organizatora. Administratorem danych jest Organizator – Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu. Dane osobowe zawodników będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 24.05.2018 r. poz. 1000).

ZAPISY I UDZIAŁ W TURNIEJU

Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia: Wiesław Lipień nr tel. 605403719, wielip@wp.pl