Zapraszamy 11 listopada 2024 do Centrum Kultury w Kamiennej Górze na koncert „Śladami mistrzów słowa” w wykonaniu artystów Scena pod Regałem.

11 LISTOPADA 2024 | godz. 17:00
SALA WIDOWISKOWA, sala 301, I piętro (wejście A)
ul. Tadeusza Kościuszki 4, Kamienna Góra

WSTĘP BEZPŁATNY

Zapraszamy po odbiór bezpłatnych zaproszeń na koncert do biura Centrum Kultury.

Scena pod Regałem powstała w 2017 roku z inicjatywy wrocławskiego pianisty Michała Hadasika, jako nowa strefa kulturalna w sercu miasta mającą na celu promowanie młodych artystów poruszających się w obrębie muzyki, teatru ,literatury i sztuki.

W repertuarze sceny znajdą Państwo recitale piosenki literackie, spotkania międzynarodowe z muzyką na żywo, wieczory bluesa & jazz’u, spotkania autorskie, wernisaże sztuki oraz spektakle teatralne.

Grupa artystyczna liczy ponad 50 artystów z Polski i z zagranicy i jest jedną z najprężniej rozwijających się artystycznych grup nieformalnych w kraju. Siedzibą Sceny pod Regałem jest kawiarnia Literatka, będącą wrocławską przystanią bohemy artystycznej.