TO BYŁ NIEZWYKŁY BAL KOSTIUMOWY DLA DZIECI W CENTRUM KULTURY!

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim za udział w niezapomnianym Balu Kostiumowym dla Dzieci, który odbył się w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. To był magiczny wieczór pełen uśmiechów, kolorowych przebrań i radości.

Wasze zaangażowanie i kreatywność zaskoczyły nas wszystkich! Dzieci wyglądały jak prawdziwe księżniczki, bohaterowie z bajek, superbohaterowie i wiele innych postaci z wyobraźni. Były wróżki i dobre czarownice, małe dinozaury, stróże prawa prosto z dzikiego zachodu, biedroneczki, strażacy, kosmonauta, karate Kid a nawet Super Mario. Dziękujemy serdecznie mamom za piękne kostiumy, które przygotowałyście dla Waszych pociech.

Ale to nie koniec atrakcji! Na prawdziwym czerwonym dywanie odbył się pokaz mody, podczas którego uczestnicy balu zaprezentowali swoje fantastyczne przebrania. Każde dziecko było gwiazdą wieczoru, a ich kreatywność i pewność siebie rozświetliły salę.
Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia – wolontariuszom, sponsorom i naszej niesamowitej społeczności. Dziękujemy Animacje dla dzieci-Klaudia Bez Was nie byłoby tak wspaniale!

Mamy nadzieję, że ten bal pozostawił u Was wiele pięknych wspomnień i uśmiechów na twarzach. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Centrum Kultury!