Posiadamy w sprzedaży bilety na wydarzenie: „Koncert Muzyki Świata” do nabycia w biurze Centrum Kultury. Zapraszamy do zakupu miejscówek w środku sali widowiskowej w VI i VII rzędzie. Łączna pula to 26 miejsc dla osób, które chciały by kupić bilet tradycyjną metodą.

30 LISTOPADA 2024 | 18:00 – 20:00
Bilety w cenie 100 zł* i 110 zł

*Uwaga! Ograniczona widoczność.

Koncert Muzyki Świata! To kolejny z serii koncertów pod hasłem od Operetki po Hity Muzyki Estradowej. W tę Muzyczną podróż zabierze Nas wyjątkowa, 10 osobowa grupa muzyków i solistów pochodząca z różnych krajów Europy. Wyjątkowe aranże, nieznane dotąd wersje znanych i uwielbianych utworów usłyszymy i zobaczymy na żywo! Artyści zaprezentują między innymi Libertango (Akordeon), Arie ze Skrzypka na dachu, hity operetkowe, muzykę z filmu „Piraci z Karaibów” oraz „Zapach Kobiety”, Piosenkę Francuską (Edith Piaf) Ujmujące Ballady Gruzińskie jak i Włoskie przeboje w wiązance Volare, My way i wiele innych, które pozostaną niespodzianką do dnia koncertu.

Czytaj więcej na: https://tinyurl.com/muzyka-swiata-centrumkulturykg

Zespół Adam Wojtasik Band w składzie :
Adam Wojtasik ( Lider Band ) – saksofony
Marcin Janiszewski / Marcin Jagiełło – fortepian
Karol Kozłowski – bas / Paweł Zwierzyński- pióro
Adam Zgrajka – perkusja
Sławomir Badowski – gitary
Aleksandra Budziarska / Patrycja Badowska – skrzypce
Małgorzata Wójcicka / Zofia Zychla – wiolonczela
Soliści : Ksenia Shaushyshvili – sopran ( Gruzja )
Romuald Spychalski / Julian Kuczyński- tenor
Andrij Melnyk – akordeon