„Bliskie Kino” zawita do Kamiennej Góry! Na dziedzińcu Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbędzie się plenerowy pokaz „Mój piękny syn”.

Seans odbędzie się na dziedzińcu Centrum Kultury w Kamiennej Górze już w najbliższą sobotę 14 września o 20:30.

Udział w pokazie jest bezpłatny.

W jednodniowym plenerowym kinie zostanie wyświetlony film „Mój piękny syn” w reżyserii Felixa Van Groeningena, czyli, oparta na bestsellerach autorstwa Davida Sheffa i jego syna Nica, wzruszająca i pokrzepiająca historia o rodzinie, która przez lata zmaga się z uzależnieniem syna. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Na pokaz zapraszają Wrocławska Fundacja Filmowa, Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

#kamiennagóra#kino#plener#bliskiekino#film

@obserwujący Relacje RegionalneID Informacje DolnośląskiePowiatowa informacjaProgram Lokalny TV Kamienna GóraLubawka24.plkamiennogorska.plMiasto Kamienna Góra