LETNIA AKADEMIA PLASTYCZNA | 4 LIPCA
czyli Wakacje w Centrum Kultury.

Linoryt czyli jak efektywnie ryć w linoleum. Za nami czwarty dzień przygody z plastyką w Centrum Kultury. Linoryt to technika graficzna, z którą większość z nas spotkała się już w szkole podstawowej na lekcjach plastyki lub zajęciach technicznych. Jest to prosta technika polegająca na tworzeniu matrycy poprzez wyrycie w linoleum lub innym miękkim gumowym podkładzie dowolnych wzorów za pomocą dłutek graficznych. Jak nam się to udało zobaczcie sami.

_________________________________________

Nasza oferta wakacyjna jest stworzona tak, aby zapewnić dzieciom w wieku 8-14 lat kreatywny i pełen wrażeń czas wolny. Dla naszych stałych uczestników zajęć będzie to doskonała okazja do kontynuowania rozpoczętych już aktywności. A jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z naszym Centrum Kultury, to „Letnie Akademie” będą dla Was idealnym sposobem na zapoznanie się z naszą ofertą i dołączenie do naszej kulturalnej rodziny.

Wakacyjne działania Centrum Kultury zostały dofinansowane przez Miasto Kamienna Góra ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Kamienna Góra na 2024 rok.