Zapraszamy serdecznie na koncert zespołu MIZIA & MIZIA BLUES BAND, który odbędzie się 3 MAJA 2024 o godzinie 18:00!

3 MAJA 2024 – 18:00 | Wstęp wolny
MAJÓWKA W CENTRUM KULTURY | KONCERT – „MIZIA & MIZIA BLUES BAND”
Sala widowiskowa – Centrum Kultury, I piętro

Zespół Mizia & Mizia Blues Band to nie tylko muzyka, to także historia rodziny i pasja, która trwa od ponad dwóch dekad. Choć trudno jednoznacznie określić datę ich powstania, pierwsze kroki na muzycznej scenie zostali postawione już w 2000 roku, kiedy to Włodek i jego ojciec postanowili wystąpić wspólnie na festiwalu WYBRYK. Od tamtego momentu minęło wiele lat pełnych niesamowitych koncertów, inspirujących wydarzeń i muzycznych poszukiwań.

Podczas koncertu będzie okazja posłuchać nie tylko bluesowych klasyków w wyjątkowych aranżacjach, ale także utworów z najnowszej płyty zespołu – „Dzień na minus, dzień na blues”, która powstała w czasie pandemii, jako wyraz determinacji i artystycznego zaangażowania.

Dołączcie do naszego muzycznego święta, gdzie czekać będą niezapomniane emocje, dobra muzyka i niepowtarzalna majówkowa atmosfera!

WSTĘP WOLNY! Zapraszamy wszystkich serdecznie!