Uffff! To były pracowite tygodnie w Studiu Nagrań Centrum Kultury w Kamiennej Górze gdzie powstały dwa niepowtarzalne single.

Pierwszą realizacją cieszymy się już dziś razem z NUTKI KAWKI -zespół wokalny B+CK w Czarnym Borze w dniu premiery teledysku zrealizowanego przez Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Efektem prac nad drugim utworem pochwalimy się już za tydzień 27 czerwca 2024 podczas uroczystości nadania imienia Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamiennej Górze

Przypominamy, że w Studiu Nagrań realizowane były już m.in. słuchowiska dla dzieci nagrywane z udziałem dzieci „Bajki do słuchania” (2022) oraz dwie płyty. Pierwsza z konkursowymi piosenkami plebiscytu piosenka dla mamy „Kocham Cię Mamo!” (2022) oraz wydana w grudniu 2023 roku „Mizerna cicha – kolędy w wykonaniu sekcji muzycznej Centrum Kultury „Do-Re-Mi”.

W Studiu Nagrań powstawały również efekty oraz ścieżka dźwiękowa do realizowanej podczas Letnich Akademii w Centrum Kultury gry komputerowej „Bolko’s Quest”.

Stale doskonalimy umiejętności naszych realizatorów nagrań oraz techniki miksu i masteringu. Rozbudowujemy również wyposażenie naszego studia o nowe elementy i topowe oprogramowanie.