Cześć wszystkim! Mamy dla Was niesamowitą wiadomość! Wakacje w Centrum Kultury już tuż, tuż! Chcielibyśmy Was wszystkich serdecznie zaprosić na wakacyjny cykl zajęć, który odbędzie się w naszym Centrum Kultury.

W lipcu uczestnicy zajęć poznają liczne techniki plastyczne i fotograficzne, takie jak linoryt, papieroplastyka, akwarela, cyjanotypia, fotografia otworkowa czy wywoływanie zdjęć w ciemni. W trakcie zajęć multimedialnych, zaplanowanych na sierpień, uczestnicy będą korzystali z możliwości pracowni komputerowej tworząc grafikę, animacje, modele 3D, mini gry. We współpracy ze studiem nagrań w ramach zajęć muzycznych tworzone będą ścieżki i efekty dźwiękowe. Pojawią się także elementy storytellingu oraz techniki opowiadania historii za pomocą dźwięku, obrazu i animacji. Podczas zajęć szachowych planuje się przeprowadzenie kursu gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych, konkursów i miniturnieju wakacyjnego.

LETNIA AKADEMIA PLASTYCZNA
1-5 LIPCA | 10.00-12.00

Cykl zajęć w pracowni plastycznej obejmujących techniki linorytu, papieroplastyki, akwareli wspierających zainteresowania sztuką, rozwijających postawy twórcze.

LETNIA AKADEMIA FOTOGRAFICZNA
8-12 LIPCA | 10.00-12.00

Cykl zajęć z fotografii tradycyjnej, cyjanotypii, pracy w ciemni, budowania aparatów otworkowych wspierających zainteresowania fotograficzne.

LETNIA AKADEMIA SZACHOWA
3, 10, 17 LIPCA | 12.00-14.00

Wakacyjne lekcje nauki gry w szachy, konkursy i miniturnieje – wspieranie logicznego myślenia i koncentrację.

LETNIA AKADEMIA MULTIMEDIALNA
19-23 SIERPNIA | 10.00-12.00

Cykl zajęć w pracowni komputerowej i w studiu nagrań obejmujących tworzenie grafiki, animacji, modeli 3D, mini gier, nagrania ścieżki dźwiękowej.

KINO WAKACYJNE
PONIEDZIAŁKI W LIPCU | 12.00

W lipcu w każdy poniedziałek o godz. 12.00 zapraszamy na seanse filmowe dla dzieci do naszego Kina Wakacyjnego w Centrum Kultury. Do kina przychodzimy bez zapisów – wstęp wolny.

Nasza oferta wakacyjna jest stworzona tak, aby zapewnić dzieciom w wieku 8-14 lat kreatywny i pełen wrażeń czas wolny. Dla naszych stałych uczestników zajęć będzie to doskonała okazja do kontynuowania rozpoczętych już aktywności. A jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z naszym Centrum Kultury, to „Letnie Akademie” będą dla Was idealnym sposobem na zapoznanie się z naszą ofertą i dołączenie do naszej kulturalnej rodziny.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Letnich Akademiach w Centrum Kultury!


Wakacyjne działania Centrum Kultury zostały dofinansowane przez Miasto Kamienna Góra ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Kamienna Góra na 2024 rok.

#WakacjewCentrumKultury #LetnieAkademie #CentrumKultury #WakacyjneZajęcia #TwórczaRozrywka #JednostkaNaprzeciwko