LETNIA AKADEMIA PLASTYCZNA | 1-3 LIPCA
czyli Wakacje w Centrum Kultury.

Wystartowaliśmy z zajęciami plastycznymi. Już od pierwszego dnia wszystkie dzieciaki z ochotą zabrały się do pracy i tworzyły niesamowite dzieła. Były akwarele i balony. Praca z szablonami i farbami. W drugim dniu zajmowaliśmy się tworzeniem przepięknych mozaik i odkodowywaniem rysunków.

Plastyka to też matematyka. Świat opisany kolorem i kształtem figur. Te dwie dziedziny połączone razem to świetny wstęp do grafiki również tej komputerowej. Zanim jednak wybiegniemy w przyszłość do sierpniowych zajęć multimedialnych pochwalimy się jeszcze efektami prac nad marionetkami w trzecim dniu zajęć.

Cykl zajęć w pracowni plastycznej obejmujących techniki linorytu, papieroplastyki, akwareli wspierających zainteresowania sztuką, rozwijających postawy twórcze.

_________________________________________

Nasza oferta wakacyjna jest stworzona tak, aby zapewnić dzieciom w wieku 8-14 lat kreatywny i pełen wrażeń czas wolny. Dla naszych stałych uczestników zajęć będzie to doskonała okazja do kontynuowania rozpoczętych już aktywności. A jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z naszym Centrum Kultury, to „Letnie Akademie” będą dla Was idealnym sposobem na zapoznanie się z naszą ofertą i dołączenie do naszej kulturalnej rodziny.

Wakacyjne działania Centrum Kultury zostały dofinansowane przez Miasto Kamienna Góra ze środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Kamienna Góra na 2024 rok.