Koncert Henry No Hurry.

Kamienna Góra – Centrum Kultury (ul. T. Kościuszki 4)
Niedziela, 19 maja 2024, godz. 19:00

Wstęp wolny!

Henry No Hurry brzmi jak artysta o niezwykłym życiorysie i jeszcze bardziej niezwykłym podejściu do swojej sztuki. Trasa koncertowa przez schroniska górskie, opuszczone dworce czy wnętrza cerkwi to już samo w sobie inspirujące doświadczenie. Ale to, że jego występy są nie tylko muzyczne, ale również opowieścią, filozoficznym rozmyślaniem i pełne osobowości, czyni go jeszcze bardziej unikalnym.

Jego wielowarstwowa muzyka, korzystająca z różnorodnych instrumentów i technik, tworzy niepowtarzalne doznania dla słuchaczy, przypominając, że czasem jedna osoba na scenie może stworzyć atmosferę równie bogatą, jakby to było duet czy nawet zespół.

Książka i trzy albumy to też imponujące osiągnięcia, które świadczą o jego wszechstronności i zaangażowaniu w sztukę. Wszystko to razem tworzy obraz artysty, który nie tylko tworzy muzykę, ale także eksploruje świat w poszukiwaniu inspiracji i nowych doświadczeń.

Promowanie najnowszego albumu to kolejny krok w jego artystycznej podróży, która wydaje się być pełna niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mam nadzieję, że jego wyjątkowe koncerty przyciągną jeszcze większą uwagę i zainteresowanie publiczności, bo taki talent zasługuje na szerokie uznanie.

Śledź wydarzenie https://fb.me/e/1ZcLtTkaQ