Recital „Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60. i 70.” – Przyjdź i zaśpiewaj z nami piosenki z „Tamtych lat”.

PIĄTEK 22 MARCA 2024, godz. 17.00
MIEJSCE: Centrum Kultury w Kamiennej Górze ul.T. Kościuszki 4, Sala widowiskowa, I piętro.
WSTĘP WOLNY. Darmowe wejściówki do odbioru w burze Centrum Kultury.

Janusz Cedro – kompozytor, aranżer, reżyser, manager i producent muzyczny. Znany jest szerszej publiczności przede wszystkim jako wokalista, manager i konferansjer grupy Spirituals Singers Band oraz z występów w projekcie Janusz Cedro Live In Concert, przekształconego później w formację Janusz Cedro and The Band, a od 2016 roku, po powrocie na scenę, z projektów Janusz Cedro – Solo, Janusz Cedro & Jan Młynarczyk, oraz Janusz Cedro & Friends.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.
Organizator: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Patronat Honorowy nad koncertem objął Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Pokój.

Centrum Kultury w Kamiennej Górze
Karkonoski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kamiennej Górze