Za nami pierwszy spektakl zaplanowany na 23 kwietnia zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych. Odwiedzili nas uczniowie klas 1-4 Szkół Podstawowych nr 1 i 2 z Kamiennej Góry oraz Marciszowa i Ptaszkowa.

W środę 24 kwietnia serdecznie zapraszamy na drugą premierę grup teatralnych Centrum Kultury. Na scenie ponownie zaprezentują się teatr „Burza” i „Błyskawice”, które przygotowują się pod okiem Anny Ludwickiej-Manii.

Wstęp wolny.

⚡️24 KWIETNIA 2024 – 17:00 | Wstęp wolny
SPEKTAKL | TEATR BURZA – „W FILHARMONII KONCERT BĘDZIE.”
SPEKTAKL | TEATR BŁYSKAWICE – „KOPCIUSZEK, CZYLI TOTALNA KATASTROFA.”

„Rytm i rym w filharmonii: przygotuj się na muzyczną podróż z naszymi głównymi bohaterami, instrumentami muzycznymi, które spieszą się na wspólny koncert! Bazując na wierszu Doroty Gellner, przedstawienie „W filharmonii koncert będzie” to 30 minut czystej przyjemności dla całej rodziny.”

„Kopciuszek: totalna katastrofa czy kreatywny chaos? Dołącz do młodych aktorów z grupy Błyskawice w ich szalonym wyzwaniu! Czy uda im się stawić czoła opóźnieniom, aktorskim kaprysom i bałaganowi w garderobie? Odkryj w 30 minutach pełnych humoru, jak poradzą sobie z tymi niezwykłymi problemami w przedstawieniu „Kopciuszek, czyli totalna katastrofa”.