Już w najbliższy wtorek i środę, 23 i 24 kwietnia, serdecznie zapraszamy na podwójną premierę spektakli dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych Centrum Kultury. Na scenie zaprezentują się teatr „Burza” i „Błyskawice”, które przygotowują się pod okiem Anny Ludwickiej-Manii.

⚡️23 KWIETNIA 2024 – 10:00 | Wstęp wolny
PREMIERA | TEATR BURZA – „W FILHARMONII KONCERT BĘDZIE.”
PREMIERA | TEATR BŁYSKAWICE – „KOPCIUSZEK, CZYLI TOTALNA KATASTROFA.”

⚡️24 KWIETNIA 2024 – 17:00 | Wstęp wolny
SPEKTAKL | TEATR BURZA – „W FILHARMONII KONCERT BĘDZIE.”
SPEKTAKL | TEATR BŁYSKAWICE – „KOPCIUSZEK, CZYLI TOTALNA KATASTROFA.”

„W filharmonii koncert będzie” to przedstawienie oparte na rytmie i rymie wiersza Doroty Gellner, którego głównymi bohaterami są instrumenty muzyczne spieszące się na zagranie wspólnego koncertu.
Czas: 30 min

„Kopciuszek, czyli totalna katastrofa”. Jak zrobić przedstawienie lub film, kiedy nikt nie jest gotowy na czas, kiedy aktorzy przychodząc bądź nie przychodząc na próbę, kręcą nosem na wszystko, a w garderobie panuje chaos i bałagan? Z tymi problemami muszą sobie poradzić młodzi aktorzy z grupy Błyskawice.
Czas: 30 min

⚡️ Zapraszamy ⚡️