Potrzebujesz spokojnego miejsca do dłuższej pracy z dobrym Internetem? Pracujesz w domu, ale chcesz wyjść do ludzi?

Coworking może być doskonałym rozwiązaniem. Jest to miejsce idealnie stworzone dla osób pracujących zdalnie. Skorzystaj z naszej nowej oferty i przyjdź do bezpłatnej strefy coworkingowej w Centrum Kultury.

Startujemy już 10 CZERWCA 2024. Przestrzeń pracy dostępna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Pomysł na stworzenie bezpłatnej przestrzeni do wspólnej pracy zakłada udostępnienie miejsca z dostępem do szybkiego Internetu. Oferujemy ciszę i spokój w kulturalnym miejscu pracy oraz pyszną kawę. Sami jeszcze nie wiemy w jakim kierunku rozwinie się nasz projekt. Czekamy na cenne opinie zainteresowanych osób i naszych pierwszych użytkowników.